tr Türkçe en English ru Русский

Pastel Flowers Hakkında

Özel günlerimizde ya da sevdiklerimize ait olan anlamlı günlerde çiçek çeşitleri farklı duyguları ifade etmek için tek başına ya da bir araya gelerek bize yardımcı olurlar. Çiçekler en güzel duygularımızı anlatmanın en zarif ve en duygulu biçimidir.

about image

Misyonumuz

Pastelflowers olarak misyonumuz doğal, güzel kokulu ve en taze çiçekleri siz değerli müşterilerimize en kısa sürede sunmaktır.  Kadromuz çiçekler konusunda bilgili, tutkulu ve dinamik çalışanlardan oluşmaktadır. Pastelflowers olarak müşterilerimizin her türlü öneri ve şikayetlerine anında cevap vermek ve çözüm üretmek amaçlarımız arasında en önemlisidir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak Pastelflowers’in temel prensibidir.

Vizyonumuz

Pastelflowers çiçekleri Avrupa’nın ve Türkiye’nin çiftlik ve seralarından getirterek en taze ve güzel kokan şekliyle size ulaştırıyoruz. Amacımız internet ağımızla birlikte daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak servis kalitemizi herzaman en üst düzeyde tutmaktır. Vizyonumuz müşteri memnuniyetini esas alarak sektörde piyasa lideri olmaktır.

Güvenli ve Kaliteli Alışverişe Hoşgeldiniz
Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri

Ücretsiz Gönderim

Tüm alışverişlerinizde ürünleriniz adresinize özel paketlenmiş şekilde ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Aynı Gün Teslimat

Stoktaki ürünlerimiz aynı gün içerisinde hazırlanıp gün içerisinde dağıtıma  çıkarak adresinize teslim edilmektedir.

Pastelflowers Güvencesi

Tüm ürünlerimiz Pastelflowers güvencesinde olup, deforme olan veya bozulan ürünleriniz daima garantilidir.

bottom-logo.png

Her duyguya karşılık olan bir çiçek çeşidi mutlaka bulabilir, siz de sevdiklerinize anlatmak istediğiniz en güzel duygularınız en şık ve en masum şekilde ifade edebilirsiniz.

E-Bültene Kayıt Ol!

KAMPANYA DUYURULARIMIZDAN HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLABİLİRSİNİZ!

© 2019 Pastel Flowers. All Rights Reserved. Designed By Exportalya
payment-card-img

Search